GSL German Standard Lift D120050AAV70290 Hub 290 mm hydraulic cylinder for industrial equipment
Do not buy products which price is too different from the average price for similar equipment.
- Transfer of prepayment to the card
- Transfer to the “Trustee” account
- Such a request should be alarming, most likely you are communicating with a fraudster.
- Transfer to a company account with a similar name
- Substitution of own details in the invoice of a real company
Seller's contacts
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA16679
Lagerplätze Intern: 3C30705
Marke: GSL German Standard Lift
Nettogewicht: 38
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Kippzylinder
Hubzylinder
Hersteller: GSL (German Standard Lift)
Hydraulikzylinder doppeltwirkend -Typ: D120050AAV70290-Hub: 290 mm-Kolbenstange: Ø 50 mm -Rohr Ø aussen:135 mm-Aufnahme. Ø 50 mm / Lochabstand 530 mm-Abmessung: 610/145/H240 mm-Gewicht: 38 kg