LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G hydraulic cylinder for industrial equipment
PDF
price on request
Contact the seller
Call me back
LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G hydraulic cylinder for industrial equipment - Machineryline
LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G hydraulic cylinder for industrial equipment | Image 1 - Machineryline
LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G hydraulic cylinder for industrial equipment | Image 2 - Machineryline
LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G hydraulic cylinder for industrial equipment | Image 3 - Machineryline
LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G hydraulic cylinder for industrial equipment | Image 4 - Machineryline
LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G hydraulic cylinder for industrial equipment | Image 5 - Machineryline
Interested in the ad?
1/5
PDF
Price:
on request
Ask for price
Notify me when price changes
Contact the seller
Brand: LJM
Model: NH30-1-FD-50/35X 900-G
Location: Germany Wiefelstede6630 km to "United States/Columbus"
Seller stock ID: 22059
Placed on: more than 1 month
Condition
Condition: used
Additional services
More details — LJM NH30-1-FD-50/35X 900-G hydraulic cylinder for industrial equipment
Abmessungen: 1090 x 100 x 100 mm
Standort: 26215 Wiefelstede, DE
Zustand: gut
Maschinennummer: MA9839
Lagerplätze Intern: 2A30603
Nettogewicht: 17
Hydraulikzylinder
Stützzylinder
Hydraulikstempel
Druckstempel
Kolbendurchmesser: Ø 60 mm-Kolbenstange: Ø 35 mm -Flansch: Ø 69 mm-Aufnahme Gewinde: Ø 22 x 2 x 30 mm-Hub: 900 mm -Abmessungen: 1090 x 100 x 100 mm-Gewicht: 17 kg
Zustand: gut
Standort der Ware: 26215 Wiefelstede
DE
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Seller Verification
Price Check
Do not buy products which price is too different from the average price for similar equipment.
Doubtful prepayment
Varieties of this fraud may include:
  • Transfer of prepayment to the card
  • Transfer to the “Trustee” account
  • Such a request should be alarming, most likely you are communicating with a fraudster.
  • Transfer to a company account with a similar name
  • Substitution of own details in the invoice of a real company
Found a fraud?
Let us know
Safety tips
Similar ads
Stahl 36/50/580 mm hydraulic cylinder for industrial equipment
Price on request
Hydraulic cylinder
Germany, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Hydraulic cylinder
Germany, Wiefelstede
Subscribe to receive new ads from this section
hydraulic cylinders LJM
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
unbekannt Hub 300 mm hydraulic cylinder for industrial equipment unbekannt Hub 300 mm hydraulic cylinder for industrial equipment